Demented Vengeance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Guild - Demented Vengeance, EU-BLoodScalp
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  DKP-siteDKP-site  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lcfr
Nyúbi
Nyúbi



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Sep. 08.

Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue EmptyHétf. Szept. 08 2008, 22:57

Karakter név: Lucl
Faj: Undead
Kaszt: Rogue
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 24 day (11 day 70en)
Előző guild/guildek: Infection, Edge
Miért léptél ki onnan?: Infection feloszlott. (Kétszer is...) Edge-ből kiéptem, mert nem volt több egy lvl 70 pvp guildnél. A közösség szar volt, mindenki irigykedett a másikra, ha magasabb volt a ratingje.
Szakmák: Ezzel Engineering/Skinning. Többi karakteremmel még van sok. Papomnak Alchemy van, vele tudok pár ritkábbat, a többivel semmi extra. Többnyire Mining vagy Herb.

Flask of Blinding Light
Flask of Mighty Restoration
Flask of Pure Death
Destruction Potion

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Lucl
Részletes HLI tapasztalat:

pre-BC: minden kivéve KT, Sapphiron, 4 hourseman
BC: Kara, ZA, Gruul, Magtheridon, Hydross, Morogrim, The Lurker Below, Void Reaver

Referencia: Steevee
Életkor: 19
Nem: férfi
Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: hétfőtől vasárnapig 0-24 h

Miért minket választottál?
Kiegészítő előtt szeretném látni a PvE contentet is. KJ-t pedig holtan. Jelenleg ez a guild a legalkalmasabb erre.

Shadow resistance: 10

Magamról:

Az accountomon kb. 250 played van összesen 5 különböző 70es karakterrel, nem tudtam eldönteni, hogy melyik legyen a main karkakterem, de most nagyon úgy néz ki, hogy a rugó tetszik a legjobban. Ebből 125 day playeddel rendelkezik a volt mainem Lcfr (ud priest).

BC elején Infection feloszlott, mert vezetők átmentek PE-be, akik itt maradtak azok pedig elmentek PvE-zni más guildbe, szerintem akkor nem volt guild értelmes progressel és olyan emberekkel akik tényleg haladni akarnak, ezért elkezdtem keményen PvP-zni. Season 2-be Top5 5v5 csapatba voltunk Nevar-ékkal és 2 karakterrel voltam gladiator(lock,priest) , season3-ba inaktív voltam pár hónapig, de 3 karakterrel 2100 körüli ratingen voltam (warrior,rogue,priest). Most season 4-be pedig 2100-as ratingen vagyok a rugómmal, láthatjátok WASD skillem van. Szeretnék PvE-zni kiegészítőig és ha minden jól megy akkor kiegészítőben is. Raideken mindig a maximumot nyújtom.

A papomnak még van alapszinítű PvE shadow gearje ( kara/badge/t5 gear). A warrioromnak pedig majdnem full s4 pvp gear. Egyelőre nem lenne lényeges, hogy melyik karakterrel csatlakozhatnék ( habár a rugó a kedvencem:P ) , kiegészítőben viszont csak rugómmal szeretnék játszani. Minden karakteremmel jól tudok játszani.

Ha esetleg azoknak is kiváncsiak vagytok a gearjére belinkelhetem.


A hozzászólást Lcfr összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 09 2008, 08:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Beryna
Nyúbi
Nyúbi
Beryna


Hozzászólások száma : 5
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 08.

Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue EmptyHétf. Szept. 08 2008, 23:04

sok pvp facer
Shocked
Vissza az elejére Go down
steveetm
Nyúbi
Nyúbi



Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jun. 01.

Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue EmptyKedd Szept. 09 2008, 17:25

Ja, természetesen ide is egy /vote yes^^
Vissza az elejére Go down
Yamucha
Függő
Függő
Yamucha


Hozzászólások száma : 284
Age : 36
Registration date : 2007. Dec. 27.

Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue EmptyKedd Szept. 09 2008, 17:32

Detto mint a másik két applyra Smile
Vissza az elejére Go down
Raingor
Admin
Admin
Raingor


Hozzászólások száma : 58
Age : 41
Location : Tánder Böff, Múlgór
Registration date : 2007. Dec. 27.

Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue EmptyCsüt. Szept. 11 2008, 11:58

Szia!

Utálom ismételni magam, de fogom, szép apply és remek referenciák, de tömeg van a guildben, főként rugókból.
Köszönjük, hogy ránk gondoltál megtisztelő, de a fent említett ok miatt Elutasítva.
Ha a kezdeti lendület és aktivitás lejjebb hagy és rugó hiány lesz megkeresünk, hogy érdekel-e még a dolog.

Addig is sok szerencsét az egész Guild nevében!
Vissza az elejére Go down
http://www.tehénlányokpucéran.com
Ajánlott tartalom





Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue   Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucl (Lcfr) - lvl 70 rogue
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Demented Vengeance :: Általános :: Tagfelvétel-
Ugrás: