Demented Vengeance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Guild - Demented Vengeance, EU-BLoodScalp
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  DKP-siteDKP-site  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 The Death of PvP

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
don
Nyúbi
Nyúbi



Hozzászólások száma : 4
Age : 43
Location : Miskolc
Registration date : 2008. May. 12.

The Death of PvP Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Death of PvP   The Death of PvP EmptyCsüt. Szept. 18 2008, 00:27

hat igen Very Happy

regen av-n nem volt automata raid sem ugy kelett kunyorogni a leadernek hogy inveljen be Smile. (wsg-n meg ab-n is ez volt de ott szolo valamivel jobb volt Smile

jah meg a mid fielden elhelyezkedo rich thorium banyaert iszonyat csatak mentek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.theory9.hu
Mayusz
Nyúbi
Nyúbi
Mayusz


Hozzászólások száma : 6
Age : 34
Location : Pécs
Registration date : 2008. Feb. 14.

The Death of PvP Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Death of PvP   The Death of PvP EmptySzer. Szept. 17 2008, 17:21

Én undorodom etöl a 10-15 perces Av-ktol .... Nem lehet csinálni semit alig látam 3* ice lordot akor is azért mert elég vért atam le és valami csoda folytán volt elég summoner :S
Vissza az elejére Go down
don
Nyúbi
Nyúbi



Hozzászólások száma : 4
Age : 43
Location : Miskolc
Registration date : 2008. May. 12.

The Death of PvP Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Death of PvP   The Death of PvP EmptySzer. Szept. 17 2008, 16:18

TM genkeleses gigantikus raidek, trinket-ap-medzsek bgken, ambush bs halal clothosokra, tobboras AV csatak, tobb oras wsg, ab, av varakozasok - csakhogy nehany finomsagot emlitsek, szerencsere nekem mindenben volt reszem Smile.
Vissza az elejére Go down
http://www.theory9.hu
Mayusz
Nyúbi
Nyúbi
Mayusz


Hozzászólások száma : 6
Age : 34
Location : Pécs
Registration date : 2008. Feb. 14.

The Death of PvP Empty
TémanyitásTárgy: The Death of PvP   The Death of PvP EmptyKedd Szept. 16 2008, 15:43

The Death of PvP

Ugyan én bc után jötem de már bánom. Bc tönkretette a pvp szerverek lényegét szerintem, ez a videó emlékezik a BC előtti igazi outdoor pvp-re. Meg hát legyen má itt is egy topic Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The Death of PvP Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Death of PvP   The Death of PvP Empty

Vissza az elejére Go down
 
The Death of PvP
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Demented Vengeance :: Raids :: Videos-
Ugrás: