Demented Vengeance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Guild - Demented Vengeance, EU-BLoodScalp
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  DKP-siteDKP-site  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 paradx - priest (Optical)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Optical
Nyúbi
Nyúbi
Optical


Hozzászólások száma : 4
Age : 35
Registration date : 2008. Aug. 10.

paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) EmptySzer. Szept. 17 2008, 16:05

Karakter név: paradx
Faj: Undead
Kaszt: priest (shadow)
Saját vagy vásárolt karakter: kapott
Played: 97nap3óra 70en/58nap 11óra (saját karakteremet nem tudom mert nincs feltöltve az acc-ja)

Előző guild/guildek: LokNarad(inactive)
Miért léptél ki onnan?: Nem léptem ki, összeolvadt.
Szakmák: tailoring/enchanting high receptekkel
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Paradx
Részletes HLI tapasztalat: Karazhan, Gruul, Maggi, meg hallgattam néhány taktikot a többi raidből is.
Referencia: LokNarad-os tagokkal beszélőviszonyban voltam, de aki konkréta ismerek: Midday.
Életkor: 20
Nem: férfi-és igen van!

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: 2 max. 3 nap

Miért minket választottál?
Sosem akartam másik guildbe menni mint a LokNarad, de mivel beolvadt, ezért ide szeretnék bekerülni.

Shadow resistance: van!

Köszönjük, hogy minket választott!

Nagyon szívesen!


Magamról: Saját magam is shadowpap-ot húztam fel(Optical névvel) itt a BloodScalp-on de sajnos nem tudtam megszerezni a kellő felszerelést ahhoz, hogy apply-t tudjak írni LokNarad-ba. Kb. 1 hete egy nagyon jó haverom (paradx) felajánlotta, hogy nekem adja az accountját teljes jogú használatra. Én elfogadtam, mert szívesen játszom és így lehetőséget kaptam arra, hogy újra része legyek annak a társaságnak akikkel nem sok ideig ugyan de együtt játszottam ill. beszélgettem játék közben. Ahogy írtam nem sok raidtapasztalattal bírok,de hamar tanulok, és szerintem is szépen csillog az AOE. A felkészültséget raidekre (2 flask, kaja, fegyver olaj stb.) mindig biztosítani tudom. Szóval nem vagyok kokk, de nem rendelkezem annyi tapasztalattal, hogy jónak mondhassam magam. Köszönöm, hogy elolvastátok az applym, remélem pozitív visszajelzéseket kapok.
Vissza az elejére Go down
Borss
Nyúbi
Nyúbi
Borss


Hozzászólások száma : 7
Age : 33
Registration date : 2008. Feb. 07.

paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: Re: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) EmptySzer. Szept. 17 2008, 16:28

Ennyi priest mellé bekerülni... háth gl
Vissza az elejére Go down
peeknick
Nyúbi
Nyúbi
peeknick


Hozzászólások száma : 8
Location : Budapest
Registration date : 2008. Mar. 29.

paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: Re: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) EmptySzer. Szept. 17 2008, 18:45

Szintem esélytelen hogy felvegyenek annyi a priest mint az állatt !!!! rendeer rendeer


A hozzászólást peeknick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 17 2008, 18:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Mid
Még menthető
Még menthető
Mid


Hozzászólások száma : 42
Age : 33
Location : Kecskemét
Registration date : 2007. Dec. 29.

paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: Re: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) EmptySzer. Szept. 17 2008, 18:47

Szia, akkor ezért hívtál annyiszor! Smile

Hát mint Velo is írta papokból untig elegek vagyunk, sh-ból és holyból is, amellett a raid tapasztalataid sem a legmegfelelőbbek, ha még valamennyit meg is tanulnál, SWP-ben nem elég, az hogy jóformán elsőnek vagy életedbe raiden.
A heti 2 ( max 3 ) raid sem lenne elég, ha fel is tudnánk venni.

Sajnálom, de el kell utasítsam a jelentkezésedet.


További jó játékot és sok szerencsét a jövőben!


A hozzászólást Midday összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 17 2008, 19:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamucha
Függő
Függő
Yamucha


Hozzászólások száma : 284
Age : 36
Registration date : 2007. Dec. 27.

paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: Re: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) EmptySzer. Szept. 17 2008, 19:11

alap diklájn !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





paradx - priest  (Optical) Empty
TémanyitásTárgy: Re: paradx - priest (Optical)   paradx - priest  (Optical) Empty

Vissza az elejére Go down
 
paradx - priest (Optical)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Demented Vengeance :: Általános :: Tagfelvétel-
Ugrás: