Demented Vengeance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Guild - Demented Vengeance, EU-BLoodScalp
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  DKP-siteDKP-site  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Naturian * Resto Druid

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
naturian
Nyúbi
Nyúbi



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Sep. 03.

Naturian * Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Naturian * Resto Druid   Naturian * Resto Druid EmptySzomb. Okt. 04 2008, 21:13

Karakter név: Naturian
Faj: tauren
Kaszt: druid
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: ~120day / 50day (összes karival)

Előző guild/guildek:
Soldiers Of The Horde - Nem éreztem jol magam a társaságban.
Lok'Narad - Felvettetek, de sajnos 2 napra rá újjáalakult a guild és ide nem hívtatok, érthető módon..

Szakmák: enchant (nagyon ritka nincs, talán boarspeed, stb.. ) / lw (helyette inscription leszek, amint kijön)
Felszerelés: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Naturian
Részletes HLI tapasztalat: PreBC: MC, Ony, ZG, AQ20, BWL, AQ40 - BC: Kara, ZA, BT (volt másfél év kihagyásom)
Referencia: Meiso névem voltam szintén druida a Coma-ban.
Életkor: 20
Nem: /flex

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: 3-6nap (változó)

Miért minket választottál?
Amióta újrakezdtem a WOW-ot, nem találtam olyan guildet ahova szivesen mentem volna, a lok'narad volt az egyetlen és most ez. Nemszeretem amikor a raiden 13 éves gyerekekkel kell megbeszélnem a dolgokat, stb..

Enchantok cuccokon, minimum rare gemek, 2 Flask/kaja naponta, WASD skill (hivatásos papír gépírónői tanfolyamról előny) és 100% odafigyelés 5 órán keresztül követelmény!
-elég maximalista vagyok, hamár van egy jó cuccom akkor a lehető legjobban enchantolom, gemelem fel.
-raidekre meg régen sem volt szokás potik nélkül menni.

Fire resistance: -
Shadow resistance: nincs, de ha esetleg felvennétek megcsinaltatnam rögtön. Azt hogy van BT-s cuccom és resses gearem miert nincs azt már elmondtam hosszabban a lok'naradnal. Röviden: egy idióta jatszott a karimmal.

U.i.: látom, hogy nincs tagfelvétel, de mivel máshova valószínűleg úgysem fogok menni, ezért írtam, ha esetleg megüresedne egy hely akkor én jönnék.

Üdv, Naturian
Vissza az elejére Go down
Lapi
Erősen veszélyeztetett
Erősen veszélyeztetett



Hozzászólások száma : 53
Age : 49
Registration date : 2008. Sep. 08.

Naturian * Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naturian * Resto Druid   Naturian * Resto Druid EmptyHétf. Okt. 06 2008, 10:50

Köszönjük jelentkezésed, de mivel a guild működése gyakorlatilag leállt, ezért nincs felvétel semmiből.

További jó játékot, üdv:
Lapah
Vissza az elejére Go down
Tacsi
Még menthető
Még menthető
Tacsi


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 08.

Naturian * Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naturian * Resto Druid   Naturian * Resto Druid EmptyHétf. Okt. 06 2008, 10:58

Akkor tényleg igaz a szóbeszéd... Sajnálom, hogy ennyi idő után szétesetetek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naturian * Resto Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naturian * Resto Druid   Naturian * Resto Druid Empty

Vissza az elejére Go down
 
Naturian * Resto Druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kendi Druid 70 Resto
» Vajcsi - Resto Druid
» Lopakodoo 70 tauren druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Demented Vengeance :: Általános :: Tagfelvétel-
Ugrás: